Informacija apie Rugsėjo 1-ąją ir darbą šiais mokslo metais

Informacija apie Rugsėjo 1-ąją ir darbą šiais mokslo metais.

Rugsėjo 1-osios šventė vyks 10 val.:

Priešmokyklinio ugdymo grupių vaikai su tėveliais renkasi vidiniame gimnazijos kiemelyje (pasitinka mokytojos). Su mokytojomis eina į didžiąją sporto salę pildyti dokumentų.

1 klasės mokiniai su tėveliais renkasi prie pagrindinio gimnazijos įėjimo. Po šventės su mokytoja ir  tėveliais eina į didžiąją sporto salę pildyti dokumentų.

12 klasės mokiniai renkasi 305 kabinete (prieš prasidedant šventei, eina prie pagrindinio gimnazijos įėjimo).

2-4 klasių mokiniai (be tėvelių) iš karto eina į savo klases. Mokslo metų pradžios šventė – klasėje su mokytoja.

Priešmokyklinio ugdymo grupių ir 1-4 klasių mokiniai naudojasi pagrindiniu įėjimu.

5-11 klasių mokiniai iš karto eina į paskirtus kabinetus. Mokslo metų pradžios šventė – kabinete su auklėtojais.

5, 6, 7b mokysis priestato 3 aukšte. Naudojasi įėjimu iš vidinio kiemo (darželio įėjimas).

5  klasė – anglų k. kabinete ( 322 kab.)
6  klasė – technologijų kabinete ( 314 kab.)
7b klasė – anglų k. kabinete ( 319 kab.)

7 a klasės mokiniai mokysis 1 aukšte. Naudojasi įėjimu iš kiemo pusės.

7a klasė – metodiniame kabinete ( 104 kab.)

8, 9, 10, 11, 12 klasių mokiniai mokysis trečiame aukšte. Naudojasi įėjimu iš kiemo pusės.

8 klasė – matematikos kabinete ( 308 kab.)
9 klasė – biologijos kabinete (  407 kab.)

10 klasė – tikybos kabinete ( 307 kab.)

11 klasė – lietuvių k. kabinete (312 kab.)

12 klasė – lietuvių k. kabinete (305kab.)

Gimnazijos patalpose mokiniai dėvi apsaugines kaukes.