VKIF projektas „Tavo žvilgsnis 2024“

Skaudvilės gimnazijos moksleiviai aktyviai ir noriai dalyvauja įvairiuose respublikiniuose projektuose.

Kovo 6–7 dienomis gimnazijoje vyko tęstinis VKIF projektas „ Mano žvilgsnis 2024“. Kovo   dieną anglų kalbos tekstus į lietuvių kalbą vertė net 24 mokiniai (mokytojos Genovaitė Simanauskienė – 13 mok.,  Jurgita Kvietkienė – 8 mok., , Kristina Monstavičienė – 3 mok.). Labiausiai mokiniams patiko trys tekstai: „Istorija apie daktarą Dolitlį“, „Filipas praranda viską“ ir „Senoji močiutė Lapė“.

Kovo 7 dieną versti rusų kalbos tekstus pasirinko 14 Skaudvilės gimnazijos mokinių (mokytoja Virginija Ivoškienė) ir 1 mokinys iš Skaudvilės gimnazijos Batakių pagrindinio ugdymo skyriaus (mokytoja Virginija Ivoškienė). Daugiausia mokinių pasirinko versti tekstą „Aš mėgstu knygas“, bet džiugu, kad neliko nepasirinkti ir kiti penki pateikti tekstai.

Mokiniai dirbo labai kruopščiai, rašė tvarkingai, stengėsi išversti tiksliai, ieškojo žodynuose žodžių sinonimų.

Tekstus iliustravo 3 mokinės (mokytojos Elvina Nikitinaitė – 2 mokinės, Rasutė Kaminskienė – 1 mokinė).

Dėkojame moksleiviams ir juos rengusiems mokytojams už aktyvų dalyvavimą konkurse. Kartu lauksime rezultatų.

Kalbų ir dorinio ugdymo metodinės grupės pirmininkė Virginija Ivoškienė