Išlydėjo į pirmą klasę…

Šypsenos, klegesys, nesibaigiantys klausimai … Taip priešmokyklinukai  išreiškė savo džiaugsmą susirinkę į  šventę. Kartu su tėveliais atvykusiems būsimiesiems pirmokams direktoriaus pavaduotoja Lina Bartkienė įteikė diplomus, pažyminčius, kad vaikai mokėsi pagal priešmokyklinio ugdymo (-osi) programą ir sėkmingai ją baigė. Padėkos žodį už nuoširdų bendradarbiavimą tėveliams ir vaikams  tarė mokytojos Monika ir Violeta. Mamos buvo pakviestos ant baliono parašyti po palinkėjimą vaikams. Visi stebėjo kaip spalvingas balionas su mamų svajonėmis  pakyla į orą su viltimi, kad visi linkėjimai mažiesiems išsipildys pirmoje klasėje.

Po oficialios dalies priešmokyklinukai su savo mokytojomis patraukė į mokyklos stadioną, kur vaikai pūtė muilo burbulus ir sportavo. Trumpas susitikimas baigėsi gardžiomis vaišėmis. Vaikai vaišinosi arbūzu, saldumynais. Atsisveikindamos su vaikais mokytojos padovanojo vaikams po širdies formos ledinuką, taip išreikšdamos meilę savo buvusiems vaikams. Dėkojame muzikos vadovei Vidmundai  Liekytei, kuri akordeono garsais pagyvino mūsų šventę.

Mokytojos Violeta Verpečinskienė ir Monika Vasiliauskienė