Konstitucijos egzaminas

Tęsdama tradiciją Teisingumo ministerija jau dvyliktus metus organizuoja visuotinę teisinių žinių įvertinimo akciją – Konstitucijos egzaminą. Prie šios akcijos prisijungė ir 49 Skaudvilės gimnazijos 6-12 klasių mokiniai, kurie spalio 4 dieną turėjo galimybę pasitikrinti žinias apie valstybės valdymą, piliečių teises ir pareigas.

5 – 7 klasių grupėje I vietą laimėjo 7 klasės mokinė R. Skarbaliūtė, II vietą – 7 klasės mokiniai A. Skrodenytė ir N. Meilys, III vietą – 7 klasės mokinė K. Katauskaitė.

8- 10 klasių grupėje I vietą laimėjo II klasės mokinė S. Smailytė ir pateko į antrąjį Konstitucijos egzamino etapą. II vietą – II klasės mokinė G. Laugalytė, III vietą – II klasės mokinė G. Paulikaitė.

11 – 12 klasių grupėje I vietą laimėjo IVa klasės mokinė J. Pilipauskaitė, II vietą laimėjo IVb klasės mokinys E. Šilimaitis ir IIIb klasės mokinė G. Vengraitytė, III vietą  – IIIb klasės mokinė A. Klimaševskytė.

Šį renginį koordinavo istorijos mokytojas L. Norkus, o darbus vertino istorijos mokytojos R. Stankienė ir V. Petkutė.