„Mokslo kąsneliai“

Kovo 15 dieną aktų salėje susirinkę 5-8 klasių mokiniai į tokius svarbius mokslus kaip FIZIKA, MATEMATIKA, BIOLOGIJA, CHEMIJA bei INFORMATIKA pažvelgė kitu kampu, – linksmiau, išradingiau, praktiškiau. Renginio vedėjai šeštokai paruošė daug užduočių-staigmenų, o kiekviena klasė išradingai pristatė pasirinktą mokslo šaką.  Mokiniai atliko įvairius fizikos bei chemijos bandymus, demonstravo gebėjimą gerai ir greitai skaičiuoti, rungtyniavo  aukščiausio makaronų bokšto statybose, dalyvavo balionų lenktynėse, susipažino su skaičiavimo mašinų  istorija, susitiko su fizikos grandais Niutonu, Einšteinu ir t.t. Greit ir nepastebimai prabėgo laikas. Mokinių žinių bagažas pasipildė vertinga ir įdomia informacija. Dėkojame visoms dalyvavusioms klasėms bei dalykų mokytojams, padėjusiems paruošti namų darbus.

6 klasės auklėtoja Rita Šiurnienė