Netradicinė muzikos pamoka

Lapkričio 14 dieną, Tauragės kultūros centre vyko muzikos pamoka, kurią vedė talentingas muzikantas, akordeonistas, garsinantis Lietuvą visame pasaulyje Martynas Levickis. Į pamoką susirinko daug moksleivių iš įvairių aplinkinių miestų ir miestelių. Progos nepraleido ir mūsų, Skaudvilės gimnazijos 5-7, I-II kl. moksleiviai, lydimi muzikos mokytojos B. Liūnienės. Pamokoje buvo aptariama daugybė klausimų, tokių kaip: „Kokia yra muzikos atsiradimo istorija?“, „Kaip keitėsi muzika einant metams?“. Atsakydamas į šiuos klausimus, Martynas Levickis pasitelkė ne tik teoriją, bet ir  gyvenimiškus pavyzdžius. Taip informacija buvo įdomiau pateikiama, lengviau įsisavinamos žinios. Norėdamas plėtoti kūrybiškumą muzikos srityje, pamokos vedėjas salėje esančius dalyvius kvietė atlikti įvairias, interaktyvias užduotis. Ši pamoka buvo vertinga kiekvienam žingeidžiam moksleiviui. Net jei ir nesidomi muzika, tai puiki galimybė įgyti daug naujų žinių, gerai praleisti laiką.

I kl. mokinė P. Reketytė