Priešmokyklinukai vyko į šventę Tauragėje

Artėjant Lietuvos šimtmečio renginiams priešmokyklinukai turėjo puikią progą sužinoti apie Lietuvą, jos istoriją, susipažinti su tautiniais rūbais.  O ir savaitės tema „Per Lietuvą“ sutapo su įdomia išvyka. Vasario 8 dieną vaikai priešmokyklinėje grupėje nuo pat ryto elgėsi kitaip: buvo susikaupę, stengėsi greičiau atlikti užduotis, nerimavo. Visi žinojo, kad po pietų vyksime į Tauragę, kur vyks Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio paminėjimas. Šventinėje programoje buvo  numatyta Tauragės r. vaikų kolektyvų pasirodymas bei Labdaros ir paramos fondo „Švieskime vaikus“ projekto „Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio dovanos Lietuvos ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigoms“ pristatymas. Vaikai susidomėję stebėjo kolektyvų pasirodymus, o vėliau buvo pakviesti atsiimti garsaus dizainerio Juozo Statkevičiaus stilizuotų Mažosios Lietuvos tautinių rūbų. Šiais rūbais, švenčių metu, galės pasipuošti ne tik priešmokyklinukai, bet ir vyresnieji darželinukai.

Mokytojos Violeta Verpečinskienė ir Monika Vasiliauskienė