Programos „Gyvai“ užsiėmimai

Spalio 15 d. „Gyvai“ užsiėmime kalbėjome tema “Žaidžiame ar gyvename?“. Užsiėmimo metu aptarėme neigiamus ir teigiamus kompiuterinių žaidimų aspektus, aptarėme naudojimosi kompiuteriniais žaidimais taisykles. Su mokiniais vyko atvira diskusija apie kompiuterinius žaidimus ir juos žaidžiančius asmenis. Susiskirstę grupelėmis, pakalbėjome apie priežastis, įdomumą, malonumą ir kitus veiksnius, skatinančius žaisti kompiuterinis žaidimus. Pratybų sąsiuviniuose aptarėme komiksų iliustraciją. Diskutavome kokia galėtų būti iliustracijos istorijos pabaiga. Užsiėmimą užbaigėme žaidimu „Dovanojame gėlę“. Žaidimo dalyvių užduotis – pripildyti šią dieną gerų minčių, gerų darbų, malonių staigmenų ir gražių emocijų.  Žaidimas mokiniams labai patiko, suteikė daug teigiamų emocijų.

Socialinė pedagogė Reda, specialioji pedagogė Vidmunda