Centriečiai pramogavo miesto šventėje

Rugsėjo mėnesį  mus nudžiugina graži Skaudvilės miestelio šventė. Šioje šventėje jau ne pirmus metus dalyvauja ir dienos centro vaikai su vadovėmis Violeta ir Monika. Jos metu vaikai ne tik smagiai leidžia laiką, bet ir prisideda prie įvairių užsiėmimų. Šiais metais miesto šventėje buvo įsikūręs etnopramogų kiemelis, kuriame veiklas vykdė  Jonas Kavaliauskas. Šiame kiemelyje vaikai mokėsi vaikščioti su kojūkais, šaudyti iš lankų, kilnoti svarmenis, žvejoti medines žuvis, groti su medinėmis birbynėmis ir t.t. Už šias pramogas vaikai buvo apdovanoti skaniais saldumynais. Centriečiai šventės metu buvo pasipuošę Tauragės rajono savivaldybės dovanotais  megztukais. Po etnokultūrinių pramogų pasistiprinę vaikai išbandė ir kitas pramogas, bei klausėsi  vakaro koncertų.

VDC vadovės Monika Vasiliauskienė ir Violeta Verpečinskienė