Dalyvavo respublikiniame piešinių konkurse

Lapkričio mėnesį vyko respublikinis piešinių konkursas „Piešiu gyvenimą“. Jame galėjo dalyvauti vaikai, turintys specialiųjų poreikių. Gražius piešinius nupiešė priešmokyklinės grupės berniukai Domas (mokytoja M.Vasiliauskienė) ir Augustas (mokytoja V.Verpečinskienė). Abiejų piešiniai buvo spalvingi, nuotaikingi. Vertinimo komisijai išrinkti nugalėtojus buvo labai sunku, nes konkursui buvo pateikti net 430 darbų atliktų įvairiomis technikomis. Nugalėtojų buvo tik 15. Pačių jauniausių dalyvių amžiaus grupėje nugalėjo priešmokyklinukas Augustas Balandis, kuris buvo apdovanotas saldžiu prizu ir padėkos raštu. Mokytojai Violetai Verpečinskienei organizatoriai padėkojo už berniuko parengimą konkursui ir taip pat įteikė padėkos raštą.

Mokytojos Violeta Verpečinskienė ir Monika Vasiliauskienė