Tauragės rajono  savivaldybės dovana dienos centrams

Gruodžio 2 dieną, vaikai iš Tauragės rajono vaiko dienos centrų, gavo nepaprastą dovaną. Ją padovanojo Tauragės rajono savivaldybė. Tai buvo įsimintina kelionė į Šiaulius. Prie kitų centrų prisijungė ir Skaudvilės gimnazijoje veikiančio VDC „Draugystės ratas“ mokiniai, su savo vadovėmis Violeta Verpečinskiene ir Lina Bartkiene. Pirmiausiai vaikai apsilankė Šiaulių dramos teatre, kur žiūrėjo spektaklį „Blusyno pasakojimai“, o po spektaklio aplankė Kryžių kalną. Čia į žemę įsmeigę kryželį, vaikai sėdo į autobusus ir miesto centre pasidžiaugė Šiaulių miesto eglute. Kokia gi ekskursija be didžiojo Akropolio? Čia vaikai pietavo, pirko dovanėles Kalėdoms, pramogavo. Smagu buvo susirasti naujų draugų ir pabendrauti.

Vaiko dienos centro vadovės Violeta Verpečinskienė ir Lina Bartkienė